Publiczne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Fundacji "Bahtałe Roma" jest bezpłatną Publiczną Szkołą działająca na podstawie zezwolenia Prezydenta Miasta Poznania nr 4/2007.

Liceum Ogólnokształcące to bezpłatna szkoła z ponad VIII letnią tradycją. U nas poczujesz miłą i przyjazną atmosferę.

Organem założycielskim i organem prowadzącym szkołę jest Fundacja "Bahtałe Roma" z siedzibą w Poznaniu, która powstała w 2002r.

Organizacja roku szkolnego: Rok szkolny trwa 10 miesięcy od 1 września do 30 czerwca. W liceum nauka trwa 3 lata i kończy się maturą.

Kadra pedagogiczna zatrudniona w szkole spełnia warunki określone w prawie oświatowym. Są to doskonali dydaktycy, pełni zaangażowania pedagodzy.

Po ukończeniu trzeciej klasy z wynikiem pozytywnym i zdaniu egzaminu maturalnego można kontynuować naukę w państwowych lub prywatnych szkołach policealnych albo na studiach wyższych.

Informujemy, że absolwenci Zasadniczej Szkoły Zawodowej rozpoczynają naukę od klasy II LO.

Aktualności

Najbliższe zajęcia odbędą się 7 i 8 listopada. W dniu 31 października zajęcia nie odbędą się.
UWAGA!!! Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 odbędzie się w dniu 6 września 2019r. tj. piątek o...