Druga powtórka przed maturą

03/01/2020

Szanowni Państwo,

druga powtórka przed maturą na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM odbędzie się w piątek, 17 stycznia. Do udziału w warsztatch i wykładach zapraszamy tegorocznych maturzystów, którzy przygotowują się do egzaminów z zakresu historii i wiedzy o społeczeństwie. Tym razem zapraszamy na następujące zajęcia:

  • U progu I wojny światowej – Europa w latach 1871-1914 
  • Struktury i działanie Unii Europejskiej
  • Światowe konflikty w XXI wieku
  • Rozprawić się z rozprawką, czyli jak dobierać argumenty
  • Polska scena polityczna w latach 1991-2005

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres media.wnpid@amu.edu.pl, wypełniając formularz dostępny w załączniku. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. 

Także z myślą o maturzystach powstała specjalna grupa facebookowa Zostań studentem WNPiD. Będzie ona miejscem, gdzie maturzyści znajdą przygotowane przez studentów i wykładowców WNPiD pomoce naukowe, a także będą mogli zadać nam pytania dotyczące rekrutacji na studia. Ponadto pojawiać się tam będą zapowiedzi wydarzeń organizowanych na naszym Wydziale, kierowanych do uczniów szkół średnich. Będziemy wdzięczni za przekazanie swoim uczniom naszego zaproszenia do dołączenia do niej.

W rozpoczynającym się 2020 roku życzymy Państwu wielu sukcesów, realizacji wszelkich planów i pomyślności. Niech ten czas przyniesie wiele okazji do pogłębiania współpracy między naszym Wydziałem, a Państwa placówką edukacyjną. 

 

Z wyrazami szacunku
Dział Informacji i Promocji
Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM w Poznaniu

Aktualności

UWAGA!!! Prace kontrolne piszemy z każdego przedmiotu po 1 temacie. Prace kontrolne do pobrania...
Nie odbędzie się zakończenie roku szkolnego dla klasy 3.   Wydanie świadectwa ukończenia...
Do pobrania komunikat dotyczący uczniów ostatnich klas, którzy w tym roku przystąpią do egzaminu...